4 - Travessia Infantils, Juniors i Majors Masculins / Classificació General

Pos. Dorsal Nom Temps Oficial Min/100m
1 405 DOMENECH GUIX ALEIX 0:09:12 1:09

Sexe: M

Pos. Sexe: 1

Club: CN OLOT

Cat: Majors

Organisme:

Temps Oficial: 0:09:12

Min/100m: 1:09

2 418 PIJOAN AUMATELL MAGI 0:09:13 1:09

Sexe: M

Pos. Sexe: 2

Club: C N TORELLO

Cat: Juniors

Organisme:

Temps Oficial: 0:09:13

Min/100m: 1:09

3 409 HERNANDEZ GARCIA ANDRES 0:09:13 1:09

Sexe: M

Pos. Sexe: 3

Club: CN SANT ANDREU

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:09:13

Min/100m: 1:09

4 408 HERNANDEZ GARCIA ALBERTO 0:09:14 1:09

Sexe: M

Pos. Sexe: 4

Club: CN SANT ANDREU

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:09:14

Min/100m: 1:09

5 416 ESCALADA LACRUZ JORDI 0:09:17 1:10

Sexe: M

Pos. Sexe: 5

Club: CN SANT ANDREU

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:09:17

Min/100m: 1:10

6 412 SAN MARTIN TRESOLS LUIS 0:09:17 1:10

Sexe: M

Pos. Sexe: 6

Club: CN SANT ANDREU

Cat: Majors

Organisme:

Temps Oficial: 0:09:17

Min/100m: 1:10

7 411 REIXACH BOIX GERARD 0:09:41 1:13

Sexe: M

Pos. Sexe: 7

Club: CN CASTELLFOLLIT

Cat: Majors

Organisme:

Temps Oficial: 0:09:41

Min/100m: 1:13

8 417 HOOGSTEDER I RIERA NICK 0:09:49 1:14

Sexe: M

Pos. Sexe: 8

Club: C N BANYOLES

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:09:49

Min/100m: 1:14

9 413 SANZ COSO XAVIER 0:09:50 1:14

Sexe: M

Pos. Sexe: 9

Club: CN SANT ANDREU

Cat: Juniors

Organisme:

Temps Oficial: 0:09:50

Min/100m: 1:14

10 403 BRAVO FACHINI ALVARO 0:09:52 1:14

Sexe: M

Pos. Sexe: 10

Club: CN SITGES

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:09:52

Min/100m: 1:14

11 414 SARABIA FERNANDEZ MARIO 0:10:00 1:15

Sexe: M

Pos. Sexe: 11

Club: AN GRAMANET

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:10:00

Min/100m: 1:15

12 419 MOLINA PEREZ ERIK 0:10:08 1:16

Sexe: M

Pos. Sexe: 12

Club: C N TORELLO

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:10:08

Min/100m: 1:16

13 402 BACH COSTA MARC 0:10:21 1:18

Sexe: M

Pos. Sexe: 13

Club: CN OLOT

Cat: Majors

Organisme:

Temps Oficial: 0:10:21

Min/100m: 1:18

14 410 MALLARACH GUINART MARC 0:10:27 1:18

Sexe: M

Pos. Sexe: 14

Club: CN OLOT

Cat: Majors

Organisme:

Temps Oficial: 0:10:27

Min/100m: 1:18

15 404 CODERCH GRIERA LLUC 0:10:44 1:21

Sexe: M

Pos. Sexe: 15

Club: CN OLOT

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:10:44

Min/100m: 1:21

16 401 BABIANO VILANOVA SERGI 0:10:56 1:22

Sexe: M

Pos. Sexe: 16

Club: CN OLOT

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:10:56

Min/100m: 1:22

17 406 FLEITAS POLA EMANUEL 0:11:07 1:23

Sexe: M

Pos. Sexe: 17

Club: CN LLORET DE MAR

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:11:07

Min/100m: 1:23

18 400 ARREDONDO RODRIGUEZ ALEX 0:12:39 1:35

Sexe: M

Pos. Sexe: 18

Club: CN FARNERS

Cat: Infantils

Organisme:

Temps Oficial: 0:12:39

Min/100m: 1:35